Bosch’un yeni Facebook Yarışması

Bosch’un yeni Facebook Yarışmasında Uzmanlar Yarışıyor

14 Mart 2013 Perşembe 14:50
Bosch’un yeni Facebook Yarışması
Haber Merkezi - Bosch yeni Facebook yarışmasına uzmanlığına güvenen tüm takipçilerini, Refleks, İnce İş adlı iki farklı alanda yarışmaya davet ediyor. Uzmanlığına güvenen iddiasını ortaya koyuyor, hem kendiyle hem de arkadaşlarıyla yarışıyor.

Üstelik, 20 Mart Çarşamba’ya kadar sürecek yarışma kapsamında eğlenirken ödül kazanma şansı da yakalıyor. Her bir oyunun skor tablosunda en yüksek skoru yapan birinci 150 TL, ikinci 100 TL ve üçüncü ise 50 TL değerinde Bosch Ev Aletleri Hediye Çeki kazanıyor. “Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, resmi Facebook sayfası http://www.facebook.com/BoschHomeTurkiye’de uzmanlığına güvenenler için eğlenceli ve ödüllü bir yarışma düzenliyor.

Bosch’un “Uzmanlar Yarışıyor” adlı Facebook yarışmasında, katılımcılardan, Refleks, İnce İş, Koca Kulak, Pür Dikkat ve Dört İşlem adlı beş farklı alanda uzmanlıklarını konuşturması isteniyor. Yarışma kapsamında 13 Mart ve 20 Mart günleri saat 11.00 itibariyle her bir oyunda en yüksek skoru almış ilk üç katılımcı belirlenerek, ödül kazanıyor. Birinciye 150 TL, ikinciye 100 TL ve üçüncüye ise 50 TL değerinde Bosch küçük ev aletleri grubunda geçerli olan hediye çeki veriliyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv