Defne GSMA Mobile World Congress’te

Defne, bu yıl da GSMA Mobile World Congress’e yedinci kez katılarak yeni ürünleriyle pazar payını genişletti. Özellikle sosyal medyayı destekleyen yeni çözümlerini Telekom Dünyasına sunan Defne, sektörden büyük firmalarla yoğun görüşmeler sürdürerek yeni çözüm ortaklıkları sağladı.

27 Şubat 2013 Çarşamba 20:21
 Defne GSMA Mobile World Congress’te
DEFNE, GSMA MOBILE WORLD CONGRESS’DE SOSYAL MEDYA’YA YENİ BİR BAKIŞ GETİRDİ

GSM operatörlerine sunduğu VAS (katma değerli servis), mesajlaşma, IN (Akıllı Şebeke) servisleri gibi telekom çözümleriyle dünya çapında birçok projeye imza atan Defne, bu yıl da GSMA Mobile World Congress’e yedinci kez katılarak yeni ürünleriyle pazar payını genişletti. Özellikle sosyal medyayı destekleyen yeni çözümlerini Telekom Dünyasına sunan Defne, sektörden büyük firmalarla yoğun görüşmeler sürdürerek yeni çözüm ortaklıkları sağladı.

BUGÜNE kadar Türkiye’den başlayarak Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Azerbeycan, Bolivya, Paraguay, Dominik Cumhuriyeti, Pakistan, Bangladeş ve Hindistan’ın da aralarında bulunduğu 35 ülkede, 16 dilde, çözümlerini yaklaşık 300 milyon abone ile buluşturan Defne, yeni ürünlerini ilk kez Mobile World Congress’de tanıtarak farklılığını ön plana çıkarttı. Defne’nin çözümleriyle Dünya, çağın hızına ayak uyduracak…

KATMA

DEFNE ayrıca abone yurtdışında roamingte iken çok daha uygun ücretlerle konuşturmayı sağlayan Seamless Roamer Callback çözümünü ve Auto CallBack gibi ulaşılamayan abonelere ulaşılabilir olduğu durumda, otomatik olarak çağrı yaparak çağrıyı tamamlayan oldukça yenilikçi başka bir çözümünü de Barselona’da tanıttı. TÜM dünyada mobil operatörler tarafından, belirli çözümlerde öncelikli olarak tercih edilen bir çözüm sağlayıcı olmayı hedeflediklerini belirten Defne Bilgi İşlem Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Haliloğlu, Dünya’nın gündeminde oldukça büyük yer alan sosyal medyanın 2013 yılında Defne’nin de projeleri arasında yerini aldığını vurguladı. Haliloğlu, yedi yıldır GSMA’e katıldıklarını, görüşmelerinin büyük oranda çözüm ortaklığına dönüştüğünü, geçen yıllarda Sri Lanka, Tacikistan, Kuzey ve Güney Afrika, Asya ve Pasifik bölgesini kapsayan ülkelerle iş bağlantıları gerçekleştirdiklerinin altını çizdi. Haliloğlu, bu yıl da GSMA Mobile World Congress’de Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinin yanı sıra Dominik Cumhuriyet’i ile de görüşmelerini iş ortaklığına çevirme yolunda ciddi adımlar attıklarını belirtti.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv