Dünya Saati’ne destek!

Marmara Forum, 23 Mart Cumartesi akşamı tüm ışıklarını bir saat süreyle kapatarak, iklim değişikliğiyle mücadeleye dikkat çekmeyi amaçlayan ‘Dünya Saati’ne bu yıl da destek verecek.

19 Mart 2013 Salı 19:07
Dünya Saati’ne destek!
Havadis Türk - İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, 23 Mart Cumartesi akşamı 20.30-21.30 saatleri arasında ışıklarını kapatarak, dünya çapında milyonlarca insanın iklim değişikliğine ‘dur’ demesinin sembolik bir örneği olan kampanyaya destek veriyor.

2007 yılında Avustralya’da başlayan ve 2008 yılında küresel bir kampanyaya dönüşen Dünya Saati kapsamında Sidney Liman Köprüsü, Çin Seddi, San Francisco'daki Golden Gate Köprüsü, Roma'daki Kolezyum gibi küresel öneme sahip birçok simgenin ışıklarını kapatarak katıldığı kampanyada, Marmara Forum da küresel iklim değişikliğine karşı duyarlılığını gösteriyor.

Marmara Forum’da ışıklar kapanacak, müzik konuşacak Tüm dünyayla aynı anda dış cephesindeki aydınlatmaları kapatacak Marmara Forum, ziyaretçilerine, ışıkların kapalı olduğu saatlerde müzik dinletisi sunarak keyifli bir akşam geçirmelerini sağlayacak. Tüm Forum’lar destek veriyor Ülkemizde Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) Türkiye tarafından yürütülen Dünya Saati’ne iki yıldır ışıklarını kapatarak destek veren Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum Ankara, Forum İstanbul, Forum Kapadokya, Marmara Forum ve Forum Kayseri, küçük bir adımla dünyamızın geleceği için büyük bir fark yaratılabileceğinin altını çiziyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv