Evernote Food iOS Güncellemesi

Evernote Food ile Artık Twitter ve Facebook aracılığıyla kırptığınız tarifleri arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

22 Mart 2013 Cuma 09:58
Evernote Food iOS Güncellemesi
STS A - En canlı anılarımız çoğu zaman yemek deneyimleriyle ilgilidir. Bunlar aile yemekleri, akşam pazarı maceraları ve kişiliğimizi şekillendiren romantik kaçamaklar olabilir. Evernote Food bu anıları sonsuza dek yakalamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Evernote Food yemeklerin daha iyi planlanmasını ve başkalarıyla paylaşılmasını sağlayacak harika özellikler sunuyor.

Evernote Food Yenilikleri Tariflerinizi paylaşın Evernote Food, size nerede yemek yiyebileceğiniz hakkında fikirler vermesinin yanı sıra, web’deki en iyi tarifleri parmaklarınızın ucuna getirerek evde yemek yapmanız için size ilham da verebilir. Bunu, başkalarına da ilham vermenizi sağlayarak bir adım ileriye götürdük.

Artık Twitter, Facebook veya e-posta aracılığıyla kırptığınız tarifleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Evernote tariflerinizi getirin Çoğu kullanıcımız gibi, ben de Evernote Food kullanıma sunulmadan önce Evernote’ta yıllardır bulduğum tarifleri ve yemek yapmak için ilham kaynaklarını kaydediyordum. Bu güncellemeden sonra, yemek notlarını iki ayrı yerde tutmama gerek kalmayacak. Bu güncelleme, Evernote’taki tüm not defterlerinizde yer alan içeriği almanızı veya etikete göre notlar seçmenizi sağlar. Bunu yapmak için giriş ekranının sol üst köşesindeki fil simgesine dokunun. Ardından

Hesaptaki Tarifleri Dahil Et seçeneğine dokunun. Burada, istediğiniz kadar not defteri ve etiket seçebilirsiniz. Senkronizasyondan sonra, yeni notlarınız kaydettiğiniz yemekle ilgili tüm öğelerin yanında, Yemek Kitabım bölümünde gösterilecektir. Ve daha fazlası…

Bu güncelleme nedeniyle büyük bir heyecan duyuyoruz. Yukarıda bahsedilen tüm avantajların yanı sıra, artık cihazınızdaki albümlerden fotoğraflar seçmenizi sağlıyoruz, karşıya görüntü yükleme işlemlerini hızlandırdık ve arama sonuçlarını geliştirdik. Bu güncellemenin sunduğu her şeyi beğeneceğinizi umuyoruz. Güncellemeyi deneyin ve bize düşüncelerinizi bildirin.

Evernote hakkında
Evernote bireylerin anılarını kaydetmesi, bulması ve onlarla etkileşim kurmasına olanak tanıyan yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirerek dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı olmaktadır. Evernote uygulamaları, tüm büyük bilgisayar, web, mobil ve tablet platformlarında kullanılabiliyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv