Festivalin Tadı Joker Menü’yle Çıkar

Restorana gitmeden sipariş verilmesini sağlayarak, çalışan kesimin kasa kuyruğu, ödeme ve yemek pişirme süreçlerinde yaşadığı zaman kaybını sonlandıran Joker Menü, İstanbul’un en çok ses getiren etkinliklerinden biri olan Holifest’te yer alıyor.

21 Nisan 2017 Cuma 11:05
Festivalin Tadı Joker Menü’yle Çıkar
Joker Menü Kullanıcıları Holifest’te Sıra Beklemeden Hint Yemeklerinin Tadını Çıkartıyor

Festivalin Tadı Joker Menü’yle Çıkar

Restorana gitmeden sipariş verilmesini sağlayarak, çalışan kesimin kasa kuyruğu, ödeme ve yemek pişirme süreçlerinde yaşadığı zaman kaybını sonlandıran Joker Menü, İstanbul’un en çok ses getiren etkinliklerinden biri olan Holifest’te yer alıyor. Joker Menü kullanıcıları, Holifest’te bulunan dört Hint restoranında sıra beklemeden yemek yemenin tadına varacak, zamanını beklemekle harcamayan kullanıcılar festival coşkusunu doyasıya yaşayabilecekler.

HAVADİS TÜRK - Ç
alışanların 1 saatlik öğle tatillerini efektif kullanmalarını sağlayan Joker Menü, bu sefer de Holifest katılımcılarının festivalin tadını çıkartmalarını sağlıyor. Holifest 2017 katılımcıları, Joker Menü sayesinde festival kapsamında hizmet verecek restoranlarda sıra beklemeden yemek yiyip, festival keyfine vakit kaybetmeden geri dönebilecekler.

Joker Menü kullanıcıları, festivalin her hangi bir anında Joker Menü uygulama ekranı aracılığıyla, festival kapsamında hizmet veren restoranlara ve menülerine ulaşabilecek, diledikleri yemeği seçip sipariş verebilecek ve ödemesini yapabilecekler. Yemekleri hazır olduğunda uygulama aracılığı ile haberdar edilen kullanıcılar, her hangi bir sıra beklemeden yemeklerini teslim alacak ve kasada zaman harcama ve yemeklerinin hazırlanmasını bekleme derdinden kurtulacaklar.

Joker Menü Nasıl Kullanılır?

Joker Menü kullanıcılarının yemeğe çıkmadan önce diledikleri üye restorandan, diledikleri yemeği sipariş edebilmelerini sağlıyor. Joker Menü üzerinden sipariş veren kullanıcılar yemekleri hazır olunca uygulama aracılığıyla bilgilendiriliyorlar. Böylelikle, 20 dakikaya yakın zaman kazanan Joker Menü kullanıcıları bu vakti diledikleri şekilde harcayabiliyorlar. Joker Menü’ye üye olmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken tek şey ise, akıllı telefonlarına uygulamayı indirmek, ödeme yapmak istedikleri kredi kartlarını tanımlamak ve bilgileri eksiksiz olarak doldurmak. Joker Menü, İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerinin yemek katlarında hizmet veren birçok restoranda kullanılabiliyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv