Media Markt Samsun Açılıyor

Türkiye’deki 26. Media Markt, 29 Mart Cuma günü, sabah saat 06:00’da Samsun Piazza Alışveriş Merkezi’nde açılıyor.

22 Mart 2013 Cuma 19:37
Media Markt Samsun Açılıyor
STS A - 26. mağazanın açılışı şerefine, en hızlı 26 Facebook takipçisi Samsun Media Markt’ın ilk ziyaretçileri olma ve açılışa özel inanılmaz kampanyalardan yararlanma fırsatını yakalayacak.
26 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, 21-26 Mart tarihleri arasında http://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye adresli Media Markt Türkiye Facebook sayfasını beğenmek. Facebook sayfasını beğendikten sonra “Kardeşim?! Sıra Var!” uygulamasını kullanıp, 20 soruya en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren takipçiler, paylaş butonları ile puanını yükselterek ilk 26 kişi arasında yerini alacak.

Kampanyayı kazananlar açılıştan 1 gün önce, 28 Mart Perşembe günü 15:00-17:00 arasında Media Markt Samsun mağazasına herkesten önce girerek televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce üründeki açılış fırsatlarından anında yararlanabilecek.

Kazanan her yarışmacının kampanyalı üründen sadece 1 adet satın alma hakkı olacak. Ödül kazanan kişiler, Media Markt Türkiye Facebook hayran sayfasında 27 Mart Çarşamba günü ilan edilecek.
Anahtar Kelimeler: Media Markt Samsun

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv