Profilo’da değişim devam ediyor!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin buzdolapları ile başlayan avantajlı değişim kampanyası bulaşık makineleri ile devam ediyor. Mart ayı süresince devam edecek bulaşık makinelerinde değişim kampanyasında 110 TL’ye varan indirimler tüketicileri bekliyor. Bu arada buzdolapları için değişim kampanyasında da 350 TL’ye varan indirim fırsatı devam ediyor.

14 Mart 2013 Perşembe 14:44
Profilo’da değişim devam ediyor!
Haber Merkezi - Profilo Dayanıklı Ev Aletleri buzdolaplarının ardından bulaşık makineleri için de avantajlı bir değişim kampanyası başlattı.

Evlerde 10 yıldan eski bulaşık makineleri ve buzdolaplarının yüksek olmasından hareketle Profilo, eski ve enerji sınıfı düşük ürünlerini değiştirmek isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Mart ayı süresince devam edecek değişim kampanyasında, bulaşık makinelerinde indirim olanağından yararlanmak mümkün.

Buzdolapları için de indirim fırsatı devam ediyor.

Profilo’nun değişim kampanyası ile tüketiciler buzdolapları ve bulaşık makinelerinde en yeni tasarım trendleri, teknoloji ve tasarruf özelliklerinden yararlanabilecekler.

Kampanyada alışverişlerini World ile yapanlar, peşin fiyatına 10 taksit ve 5 ay erteleme avantajına sahip oluyor. 24 ve 36 aya özel oranda vade farklı taksit seçenekleri de World sahiplerini bekliyor. Mart ayı Profilo’da fırsat ayı Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nde Mart ayında ankastre ürünleri için de fırsatlar devam ediyor. Fırın, ocak ve davlumbaz olmak üzere üç ankastre ürün alımında yüzde 25 indirim uygulanıyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv