Televizyon hakkında her şey!

Televizyon eleştirmenliğinin duayen ismi Yüksel Aytuğ'un Sabah ve Vatan gazetelerinde yıllardır yayınlanmakta olan Yakından Kumanda adlı köşesi haber portalına dönüştü.

18 Mart 2013 Pazartesi 09:33
Televizyon hakkında her şey!
Haber Merkezi - Televizyon dizileri ve programlarıyla ilgili son dakika haberleri, dizi ve oyuncu transferleri, sektörel analizler, reyting yorumları, son saniye yayın akışı değişiklikleri, günlük programlardan seçmeler, kulisler, dedikodular, fısıltılar, televizyon ünlülerinin bilinmeyen yönlerini ortaya koyacak özel röportaj ve incelemeler, televizyonu didik didik edecek kritikler, yorumlar, okurların kaleminden çıkan eleştiriler, Gaf Kürsüsü, Ne Demiş? Ve Zaptiye bölümleriyle televizyon hakkında bilmek istediğiniz her şey bundan böylewww.yakindankumanda.com internet sitesinde olacak.

Televizyon dünyasının çok yakından tanıdığı ünlü isimlerin de yazar kadrosunda yer aldığı www.yakindankumanda.com sitesinde ayrıca spordan sanata, kültürel etkinliklerden teknolojiye, sağlık konularından bakım, güzellik ve estetik tüyolarına, hava durumundan astrolojiye kadar son derece geniş bir yelpazede günün tüm gelişmelerine yer verilecek. "Televizyon hakkında her şey" sloganıyla yola çıkan


19 Mart Salı gününden itibaren yayında olacak.
twitter üzerinden https://twitter.com/KumandaYakindan,
Facebook'ta ise http://www.facebook.com/kumandayakinda'dan ulaşılabilecek.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv