WhatsApp Messenger BlackBerry10’da

İş geliştirme ve Küresel Ortaklardan Sorumlu BlackBerry Başkan Yardımcısı Martyn Mallick, “WhatsApp, insanları farklı platformlar üzerinden kontakları ile buluşturan ve BlackBerry10 kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen bir mobil mesajlaşma uygulaması.

14 Mart 2013 Perşembe 23:58
WhatsApp Messenger BlackBerry10’da
Haber Merkezi İstanbul– WhatsApp Messenger’ın geliştiricisi WhatsApp ve BlackBerry, milyonlar tarafından kullanılan mobil mesajlaşma servisinin native uygulamasının BlackBerry® 10 platformunda yerini alacağını açıkladı. BlackBerry10, WhatsApp Messenger gibi sosyal uygulamalar için oldukça ideal bir platform.

Platforma yönelik uygulama geliştirenler, bir çok uygulamanın uyum içerisinde çalışıp birbiri arasında hızlıca veri akışı sağlayarak kullanıcının aradığı bilgiye ulaşmasına ve anında harekete geçmesine imkan veren BlackBerry Flow gibi bir çok yenilikçi özelliği entegre edebiliyor.

“BlackBerry’nin en öne çıkan özelliklerinden biri her zaman insanları hızlı, güvenilir ve etkili bir şekilde bir araya getirmesi oldu.”

şeklinde konuşan İş geliştirme ve Küresel Ortaklardan Sorumlu BlackBerry Başkan Yardımcısı Martyn Mallick, “WhatsApp, insanları farklı platformlar üzerinden kontakları ile buluşturan ve BlackBerry10 kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen bir mobil mesajlaşma uygulaması. BlackBerry olarak biz de bu servisi BlackBerry 10 platformumuzda sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” diyerek devam etti.

“BlackBerry WhatsApp için çok elverişli ve bizim uzun yıllardır işbirliği yaptığımız bir platform.”

 WhatsApp Kurucu Ortağı Brian Acton, “WhatsApp Messenger’ın BlackBerry 10 platformunda yerini alacak olması, dünyanın her yerinden kullanıcılarımıza hayatlarındaki önemli insanlar ile iletişim kurma fırsatı sunma hedefimiz ile birebir örtüşüyor.” diyerek devam etti. BlackBerry10 platformuna yönelik native uygulama geliştiren WhatsApp, platformun gerçek zamanlı çoklu görev özelliklerinden güç alan harika bir kullanıcı deneyimi yarattı. BlackBerry 10’a özel WhatsApp Messenger uygulaması gerçek zamanlı bildirim özelliği ile, ekranınız kapalı olsa bile herhangi bir bildirim geldiğinde sizi anında uyarıyor.

 BlackBerry Kontakları ile uyum içerisinde çalışan uygulama, kullanıcıların kontak listesini oluşturup uygulamayı anında kullanmaya başlayabilmesi amacıyla telefona ilk kurulduğu andan itibaren rehberde bulunan mevcut kontakları tarayarak WhatsApp kullanan kontakları çekiyor. BlackBerry10, BlackBerry 4.6 ve daha üst sürümler için WhatsApp uygulamasına BlackBerry World’den ulaşılabilir.

BlackBerry Hakkında
Kablosuz inovasyon alanında global bir lider olan BlackBerry®, 1999 yılında mobil sektörde bir devrim yarattı. Bugün BlackBerry, mobil deneyimlerin sınırlarını sürekli genişleterek dünya çapındaki milyonlarca müşterisinin başarısına ilham katmayı hedeflemektedir. 1984 yılında Waterloo, Ontario’da kurulan BlackBerry, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’daki ofisleriyle faaliyet göstermektedir. Şirket NASDAQ Borsası’nda “BBRY”, Toronto Borsası’nda ise “BB” adları altında işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için www.blackberry.com ziyaret edilebilir.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv