AYNUR AYDIN’A SANAL SALDIRI

Tüm bu güzelliklerin ve zirvede olmanın başarısının keyfini süren Aynur Aydın beklenmedik sanal bir saldırının baş hedefi oldu. Netd Müzik kanalında yayınlanan klipe yapılan yorumlar ve spamlar yaklaşık 1.250.000 (Bir milyon iki yüz elli bin) kişiyi buldu.

08 Aralık 2017 Cuma 15:53
AYNUR AYDIN’A SANAL SALDIRI
AYNUR AYDIN’A SANAL SALDIRI

Tüm bu güzelliklerin ve zirvede olmanın başarısının keyfini süren Aynur Aydın beklenmedik sanal bir saldırının baş hedefi oldu. Netd Müzik kanalında yayınlanan klipe yapılan yorumlar ve spamlar yaklaşık 1.250.000 (Bir milyon iki yüz elli bin) kişiyi buldu. Bu organize saldırıya anlam veremeyen sanatçı olayın aslını araştırırken şaşkınlığını da gizlemedi. Her şarkısı ve her klipi ile pop dünyasını sallayan ve hep zirveye adını yazdıran Aynur Aydın’a yapılan bu sanal saldırının kim ya da kimler tarafından yaptığı araştırılmaya başlandı.

AYNUR AYDIN -BANA AŞK VER feat TURAÇ BERKAY
Başarılı sanatçı Aynur Aydın 2017 yılının son Aralık ayında patlattığı “Bana Aşk Ver” single ile yine iddiasını ortaya koudu. Sözleri Berksan’a müziği ve düzenlemesini ünlü aranjör Turaç Berkay’ın eşlik ettiği klip kısa zamanda müzik severlerin ilgisini çekti.

Seyhan Müzik Gold etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkıya Aynur Aydın’ın yakın dostu Aleyna Tilki back vokal olarak eşlik etti.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv