BERKAY'DAN ÖNEMLİ BASIN AÇIKLAMASI!

Bugün müvekkilim Berkay (Berkay Şahin) hakkındaki haberlerin esas hedef noktası müvekkilimin kariyeri ile ilgili itibarını zedelemeye yöneliktir!..

03 Mart 2017 Cuma 14:11
BERKAY'DAN ÖNEMLİ BASIN AÇIKLAMASI!
POPÇU BERKAY'IN AVUKATI:İDDİALAR ASILSIZ!

03.03.2017 (Bugün) tarihinde müvekkilim Berkay (Berkay Şahin) hakkındaki haberlerin esas hedef noktası müvekkilimin kariyeri ile ilgili itibarını zedelemeye yöneliktir.

HAVADİS TÜRK - Hakkında çıkan haberde adı geçen kişi ile müvekkilimin iddia edildiği şekilde bir diyaloğu olmadığını ve itibarsızlaştırma amaçlı iftiranın ortaya çıkması ve gerçeklerin kamuoyu tarafından bilinmesi için işbu basın açıklamasını yapmak zarureti doğmuştur.

Son günlerde müvekkilimin başka meslektaşlarını kendisiyle aynı sahnede istemediği ile ilgili olarak sağlıklı olmayan bilgilere dayanarak basın yayın organlarında olumlu olumsuz pek çok haber ve yoruma yer verilmektedir.

Bu aslı doğrulanmayan haberler de müvekkilimi ve ailesini derinden yaralamakta olup bu yönde yapılan olumsuz haberlerin, basın ve meslek kurallarına (ilkelerine) aykırı olduğu düşüncesindeyiz. Bu hususu sağduyulu kamuoyumuzun takdirine bırakıyoruz.

Saygılarımızla…

BERKAY ŞAHİN
ADINA
AV. AYŞEGÜL MERMER 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv