Bir Star'ın Doğuşu: Sevtap Sonu

Bir Star'ın Doğuşu: Sevtap Sonu

Türk halk müziğinin son aylarda sosyal video sitelerinde en çok tıklanan ismi olmayı başaran SEVTAP SONU halk müziğinin özlemle beklediği kadın starı ışığını yansıtmaya başladı.

25 Haziran 2017 Pazar 03:46
Bir Star'ın Doğuşu: Sevtap Sonu
TÜRKÜLERİN EN POPÜLER YILDIZI SEVTAP SONU OLDU!

Bir Star'ın Doğuşu:Sevtap Sonu

Türk halk müziğinin son aylarda sosyal video sitelerinde en çok tıklanan ismi olmayı başaran SEVTAP SONU halk müziğinin özlemle beklediği kadın starı ışığını yansıtmaya başladı...

HAVADİSTÜRK - A
vrupa da yaşayan ve aslen Kahramanmaraş'ın sanat eli Pazarcık doğumlu sanatçı hemşehrisi Soner Sarıkabadayı, Kıraç, Cemile Sönmez, İsmail Hazar ve İbrahim Dizlek gibi Türkiye'nin önemli seslerinden biri olmayı başardı.

Güzel sesi ve dikkat çeken güzelliğiyle araç kullanırken çektiği video kayıtlarıyla milyonlarca hit alan sanatçı şimdiden facebook'ta, instagram'da youtube da trend olmuş durumda.

Konser ve televizyon programı çekimleri için çok sık Türkiye'ye gelen sanatçı SEVTAP SONU, halk müziğinin son yıllarda aradığı starı olacağa benziyor. Sosyal video paylaşım sitelerinde her bir video kaydına göz attığımızda 750 bin ile 15 Milyon arası hit alması çok dikkatimizi çekti.

Bir Kahramanmaraşlı olarak sanatçımızın başarısıyla övünüyor,gurur duyuyoruz. Sanatta yükselişinin devamını diliyor, türkülerin modern sesi, Avrupa güneşine başarılar diliyoruz.

Sanatçının video klipleri ulusal ve Avrupa da müzik kanallarında, radyolarda 7/24 dönmekte, hit eserler arasında en çok istek alan sanatçı olarak dikkat çekmekte.


Youtube.com'dan alıntı yapılmıştır.

Sanatçının sosyal medya hesaplarına ulaşmak için Facebook: www.facebook.com/SevtapSonuTurku/  İnstagram: www.instagram.com/sevtap_sonu Twitter: www.twitter.com/sevtapsonu Web: www.sevtapsonu.com 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv