Çağatay Akman:‘Çek Silahını Daya Göğsüme’

Son yılların en büyük çıkış yapan isimlerinin başında gelen Çağatay Akman, 5. Single’ı ile bugün sevenleriyle tekrar buluştu.

21 Temmuz 2018 Cumartesi 12:05
Çağatay Akman:‘Çek Silahını Daya Göğsüme’
‘Çek Silahını Daya Göğsüme’

Son yılların en büyük çıkış yapan isimlerinin başında gelen Çağatay Akman, 5. Single’ı ile bugün sevenleriyle tekrar buluştu.

2016 Yılında çıkardığı ‘Gece Gölgenin rahatına Bak’ isimli şarkısıyla müzik dünyasına çok hızlı bir giriş yapan Çağatay Akman, hemen ardından yayınladığı ‘Sensin Benim En Derin Kuyum’ Şarkısıyla başarısını perçinlerken, Fox TV’de yayınlanan ‘Bizim Hikaye’ dizisi için seslendirdiği ‘Bizim Hikaye ‘ şarkısıyla kalıcı olduğunu ispat etti.

Bu sene seslendirdiği ‘Yüreğim Davacı’ ile de Türk müzik tarihinde yeni bir türün ilk şarkıcısı olduğunu kanıtlayan Çağatay Akman, şimdi 2645 Records – Abdullah Özdoğan prodüktörlüğünde ve müzik adamı Volkan Sönmez yönetiminde yeni hit şarkısı ‘Çek Silahını Daya Göğsüme’ adlı şarkısını sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Sözleri İlyas Ertürk’e, müziği İlyas Ertürk ve Volkan Sönmez’e ait olan şarkı, ünlü yönetmen Kemal Başbuğ tarafından kliplendirildi.

Bugüne kadar yayınladığı her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen Çağatay Akman, bu videoda da çok iddialı ve önceki kliplerinin performanslarını yakalayacağını düşünüyor.

ÇAĞATAY AKMAN’IN YAYINLANAN ŞARKILARI VE İZLENME SAYILARI

Gece Gölgenin Rahatına Bak: 264 Milyon
Bizim Hikaye : 134 Milyon
Sensin Benim En Derin Kuyum: 85 Milyon
Yüreğim Davacı: 36 Milyon

 KLİP LİNKİ:
https://www.youtube.com/watch?v=xV_mdL5DV-0

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv