Derya Şen, Perfect Model's Of'ta Juri Oldu

“Elif” isimli günlük dizi filmin güzel oyuncusu Derya Şen’inde ilk kez jüri koltuğunda oturacak olmasının yanında, Tuğba Özay, Metin Yıldız, Esra Sönmezer, Emre Kaya, Nurcan Sabur, Cüneyt Tek, Mevlüt Dede gibi isimlerde seçici kurulda yerlerini aldılar. Yemek verildiği gecede modelleri yakından inceleyen Derya Şen, meraklı ve hayretle bakan gözlerin dikkatleri altında yakın incelemelerini sürdürdü.

26 Ocak 2017 Perşembe 12:21
 Derya Şen, Perfect Model's Of'ta Juri Oldu
ACEMİ JÜRİ YAKINDAN İNCELEDİ

Kemal Topuz tarafından organize edilen ve bu yıl 2. düzenlenecek olan "Perfect models of Turkey 2017" yarışması için yapılan yemekli geceye yarışmacılar ve jüri üyeleri birlikte katıldılar.

“Elif” isimli günlük dizi filmin güzel oyuncusu Derya Şen’inde ilk kez jüri koltuğunda oturacak olmasının yanında, Tuğba Özay, Metin Yıldız, Esra Sönmezer, Emre Kaya, Nurcan Sabur, Cüneyt Tek, Mevlüt Dede gibi isimlerde seçici kurulda yerlerini aldılar.

Yemek verildiği gecede modelleri yakından inceleyen Derya Şen, meraklı ve hayretle bakan gözlerin dikkatleri altında yakın incelemelerini sürdürdü.

Yarışmacı modelleri incelemesi sonucunda kendince bir karara vardığını da ifade eden ünlü oyuncu “Her işimde detaycıyımdır. Her şeyi ince eleyip sık dokuyan bir yapıya sahibim, bu yüzdende evlenemedim zaten, benim favorim kesin yarışmayı kazanacak” dedi.

İncelemeler sonucunda hangi kriterlere dikkat ettiği konusunda sır vermeyen acemi jüri üyesi Derya Şen, oy vereceği yarışmacının adını da sır gibi sakladı.

havadistürk
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv