Diva’ya Hindistan'da Özel Tuk Tuk Hazırlandı!

Yaz sezonunda Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için Hindistan’a giden; Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy’dan ilk fotoğraf Diva Bülent Ersoy’dan geldi.

12 Mayıs 2017 Cuma 01:07
Diva’ya Hindistan'da Özel Tuk Tuk Hazırlandı!
HİNDİSTAN’DAN İLK KARE!

Hindistan'da "Dünya Güzellerim" Programını Çeken Diva'ya Tuk Tuk Sürprizi!

HAVADİS TÜRK - Yaz sezonunda Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan “Dünya Güzellerim” isimli gezi ve show programı için Hindistan’a giden; Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy’dan ilk fotoğraf Diva Bülent Ersoy’dan geldi.

“Dünya Güzellerim” isimli programın yönetmeni Mustafa Kotan’ın, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafta Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy; programın yapımcısı Uygar Ataş, yönetici yapımcısı Ataberk Oral ve yönetmeni Mustafa Kotan ile birlikte kendisi için özel yaptırılan ve yapımı bir ay süren Tuk Tuk’un (Uzak Doğu ülkelerinde şehir içi ulaşımı sağlamak için kullanılan araç) önünde objektife poz veriyor.

Diva’ya Özel Hazırlanan Tuk Tuk’un Detayları;
Yapımında 5 kg swarovski taş kullanılan, koltukları Hint ipeği ile kaplanan Tuk Tuk’un, yapımı bir ayda tamamlandı ve 20 bin dolara mal oldu.    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv