Elif'in Yakışıklısı Emre Kıvılcım'a Endonezya Kancası

Yakışıklılığı yanında oyunculuğuyla da beğeni toplayan Emre Kıvılcım, ilk yurt dışı çalışması için Endonezyalı film yapımcılarıyla el sıkıştı. Elif isimli günlük dizi filmin yapımcısı olan Green yapım adına menajerlik işlerini yürüten başarılı yapımcı İnci Gülen “Yurt dışından özellikle güney Amerika ülkelerinden Emre Kıvılcım ve bazı bayan oyuncularımıza ciddi teklifler geliyor. Bunları oyuncularımızın menfaatleri doğrultusunda en güzel şekliyle değerlendireceğiz” dedi.

22 Kasım 2016 Salı 10:55
Elif'in Yakışıklısı Emre Kıvılcım'a Endonezya Kancası
ELİF’İN YAKIŞIKLISINA ENDONEZYA KANCASI

Elif isimli günlük dizi filmin yakışıklı jön oyuncusu "Emre Kıvılcım", dizinin satıldığı 19 ülkede genç kızlar yanında yapımcılarında takibine girdi.
Satıldığı ülkelerde reyting sıralamasında zirvede kalmayı başaran günlük dizi filmin başarılı oyuncusu yurt dışında film yapımcıları tarafından aranılan isim oldu. Yakışıklılığı yanında oyunculuğuyla da beğeni toplayan Emre Kıvılcım, ilk yurt dışı çalışması için Endonezyalı film yapımcılarıyla el sıkıştı.

Elif isimli günlük dizi filmin yapımcısı olan Green yapım adına menajerlik işlerini yürüten başarılı yapımcı İnci Gülen “Yurt dışından özellikle güney Amerika ülkelerinden Emre Kıvılcım ve bazı bayan oyuncularımıza ciddi teklifler geliyor. Bunları oyuncularımızın menfaatleri doğrultusunda en güzel şekliyle değerlendireceğiz” dedi.

Mayıs ayı sonlarında Endonezya’da başlayacağı sinema filmi için sıkı hazırlıklara başlayan Emre Kıvılcım, işe at binme dersleriyle başladı. Binicilik dersleriyle film hazırlıklarına başlayan başarılı jön “Anlaşma gereği film senaryosu hakkında bir açıklama yapamıyorum, inanıyorum ki dünya pazarında önemli bir iş yapacak sinema filmiyle beyaz perdede olacağım” dedi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv