Eniyi Fotoğrafçının Tercihi de: Esra Sönmezer Oldu

Oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer ile yaptığı çalışmayla önemli yarışmalara da katılacağını ifade eden fotoğraf sanatçısı Mustafa Daran “Eminim bu çalışma sonucunda yurt dışında katılacağımız yarışmalar sonrası Esra Sönmezer’e önemli iş teklifleri gelecektir” dedi.

01 Ocak 2017 Pazar 12:11
Eniyi Fotoğrafçının Tercihi de: Esra Sönmezer Oldu
EN İYİ FOTOĞRAFÇININ TERCİHİ OLDU

Amerika’da düzenlenen en iyi fotoğraf sanatçısı yarışmasında birinciliğe layık görülen ve aynı zamanda 17 ödüle sahip olan Mustafa Daran, yeni yaptığı dönem konseptli çalışmasında Esra Sönmezer’le çalışmayı tercih etti.

Oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer’in çalışma disiplinine hayran olmasının yanında, yüz olarak her fotoğraf sanatçısının tercih sıralamasında ilk sırada yer alacak bir fiziğe sahip olduğunu da vurguladı.

Sapanca ve çevresinde gerçekleşen fotoğraf çekimleri 2 gün sürerken 12 kişilik ekiple çalışıldı.

Hafta içi her akşam Gizem Özdilli, Yeşim Erçetin ve Cem Aydınlı ile birlikte 1 AN TV de Birde Bizden Dizleyin programını sunan başarılı sunucu ve oyuncu Esra Sönmezer'e Sapnca da halk da yoğun ilgi gösterdi. Güzel oyuncu çekimlerde zorlanmas da, hayranlarının ilgisiyle zor anlar yaşadı.

Esra Sönmezer ile yaptığı çalışmayla önemli yarışmalara da katılacağını ifade eden fotoğraf sanatçısı “Eminim bu çalışma sonucunda yurt dışında katılacağımız yarışmalar sonrası Esra Sönmezer’e önemli iş teklifleri gelecektir” dedi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv