Erkan Kaya 'Bunun Adı Aşk' İle Zirve Yolcusu

Bestekar, söz yazarı ve yorumcu Erkan Kaya "Bunun Adı Aşk" adını verdiği yeni albümüyle 2018 yılında zirveyi zorlayacak.Birçok tanınmış ses sanatçısına şarkı sözü yazan ve besteler yapan sanatçı Erkan Kaya, önceki akşam sanatçı dostlarının katılımıyla gözde bir türkü evinde albüm lansmanını yaptı.Sanatçı yaptığı kısa açıklamada: 2018 yılı Erkan Kaya'nın zirveye yürüyüş yılı olacak. İnşallah yeni yıl ile birlikte klibim ulusal müzik kanallarında dönmeye başlayacak.Albümüm raflarda ve tüm dijital platformlarda müzikseverler ile buluşacak,dedi.

30 Kasım 2017 Perşembe 16:18
Erkan Kaya 'Bunun Adı Aşk' İle Zirve Yolcusu
ERKAN KAYA "BUNUN ADI AŞK" ALBÜMÜYLE ÇIKIŞ YAPACAK!

BUNUN ADI AŞK'LA ZİRVEYİ ZORLAYACAK!


Bestekar, söz yazarı ve yorumcu Erkan Kaya "Bunun Adı Aşk" adını verdiği yeni albümüyle 2018 yılında zirveyi zorlayacak.Birçok tanınmış ses sanatçısına şarkı sözü yazan ve besteler yapan sanatçı Erkan Kaya, önceki akşam sanatçı dostlarının katılımıyla gözde bir türkü evinde albüm lansmanını yaptı.


Fantezi-halk müziği ses sanatçısı, bestekar ve söz yazarı Erkan Kaya önceki gün lansmanını yaptığı "Bunun Adı Aşk" albümüyle 2018 yılı en çıkış yapan sanatçı ödülüne aday olmayı arzulamakta. Bestekar sanatçı Erkan Kaya, ilk albüm çalışmasında kendisi gibi bestekâr yorumcu merhum sanatçı Naşide Göktürk ile iki eserine düet yapmıştı. İkilinin düet okumaları sosyal video paylaşım platformlarında milyona yakın hit almıştı. Bir çok ünlü isme şarkı sözü yazan ve beste yapan bestekâr sanatçı Erkan Kaya "Bunun Adı Aşk" albümüyle 2018 yılının en iyi çıkış yapan albümler kategorisinde zirveyi zorlayacak. 

Sanatçı yaptığı kısa açıklamada: "2018 yılı Erkan Kaya'nın zirveye yürüyüş yılı olacak. İnşallah yeni yıl ile birlikte klibim ulusal müzik kanallarında dönmeye başlayacak.Albümüm raflarda ve tüm dijital platformlarda müzikseverler ile buluşacak,dedi." 


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv