ESRA SÖNMEZER’DEN CANER ERKİN KEHANETİ

Sevilen oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, magazin dünyası hakkında yorum yaptığı “Birde Bizden Dinleyin” isimli programda gündem oluşturmaya devam ediyor...

03 Mart 2017 Cuma 14:45
ESRA SÖNMEZER’DEN CANER ERKİN KEHANETİ
ESRA SÖNMEZER’DEN CANER ERKİN KEHANETİ

Sevilen oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, magazin dünyası hakkında yorum yaptığı “Birde Bizden Dinleyin” isimli programda gündem oluşturmaya devam ediyor.

HAVADİS TÜRK - Caner Erkin ve Şükran Ovalı aşkının konuşulduğu programda çiftin 2018 yılında çocuk sahibi olacakları hakkında kehanette bulunan Sönmezer, haklı çıkıyor gibi görünüyor. Çiftin en son çıkan haberlerinde anne ve babalık provaları yapıyorlar olunca başarılı sunucu “Bende yanlış yok hedefi yine vurdum. Caner Bey beni mahcup etmeyecektir” dedi.

Magazin dünyasında bir kişi hakkında yorum yaparken kâhin olmaya gerek olmadığını da vurgulayan Esra Sönmezer “Magazin dünyasındaki kişilerin geçmişi gelecekteki yapacaklarının da aynasıdır. Caner beyde hep bir yuva özlemi ve çocuk sevgisi hissediyorum. Gerçek aşkı bulduğuna inandığında da özlediği yuvayı kurma çabasında olacaktır diye düşündüm ve iddiamı yineliyorum 2018 yılında Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftinden bir çocuk haberi alacağız” dedi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv