Ezo Sunal, Lalala Konserinde Çocuklarla Eğlendi

Yüzlerce çocuğun ve ailelerinin katıldığı Ezo Sunal ile LALALA konserinde keyifli anlar yaşandı.

22 Nisan 2018 Pazar 08:18
Ezo Sunal, Lalala Konserinde Çocuklarla Eğlendi
EZO SUNAL İLE LALALA KONSERİNDE
ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ


Yüzlerce çocuğun ve ailelerinin katıldığı Ezo Sunal ileLALALA konserinde keyifli anlar yaşandı. BKM Tiyatro Sahnesi’nde gerçekleşen konserde
2-8 yaş grubuna yönelik hazırlanan EZO SUNAL İLE LALALA konserinde, çocuklar ve aileler, birbirinden eğlenceli şarkıları birlikte söyledi. Aynı zamanda interaktif bir gösteri sunan konserde çocuklar, eğlenceli oyunlara ve şarkılara eşlik etti. Birçok enstrümanla tanışma imkanı buldular.

Konseri izlemeye gelenler arasında Gül Sunal, Ali sunal ve eşi Nazlı Kurbanzade, oyuncu Murat Akkoyunlu eşi ve oğlu yer alıyor.

Konsere 2007'den beri her yıl Türkiye' ye gelerek eğitimler veren Orff Eğitmeni ve “Brincante”Estevao Marques katılması miniklere büyük sürpriz yaşattı. Dans muzik ve oyunlarda Ezo Sunal’a eslik ederek miniklerle eğlenceli dakikalar gecirdiler.

Ezo Sunal'ın proje önderliğinde hazırlanan okul öncesi ve bir ila ikinci sınıf öğrencilerinin derslerde veya evde aileleri ile uygulayabilecekleri müzikli oyunlar, yaratıcı el işi faaliyetleri, hikâyeler, dans ve hareket çalışmalarından oluşan bir mobil aplikasyon olan LALALA, orijinal şarkı, hikâye, oyun ve aktivitelerle dolu kocaman renkli bir dünya.

Bu proje, çocukların kaliteli müzik dinlemesini, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarını ve kendilerini ifade etmelerini destekleyen bir ortam ve fikirler dünyası yaratmayı amaçlıyor.

Konserde Ezo Sunal’a, keman- klavyede Ömer Öztüyen, basgitarda, Payam Ghasemi, gitarda Cansun Küçüktürk, davulda Cihan Kahvecioğlu eşlik etti. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv