Gizem Özdilli: Erkeğimin Ayaklarını Yıkarım

Magazin dünyasının ünlü siması Gizem Özdilli yaptığı açıklamayla şaşırttı: "Sevdiğim erkeğin ayaklarını yıkarım."

04 Aralık 2016 Pazar 13:14
Gizem Özdilli: Erkeğimin Ayaklarını Yıkarım
1ANTV’DE YAYINLANAN “BİR DE BİZDEN DİNLEYİN”
PROGRAMININ SEVİLEN YÜZÜ GİZEL ÖZDİLLİ:
“SEVDİĞİM ERKEĞİM AYAKLARINI YIKARIM”


Farklı formatı, bomba içerikleri, gündem yaratması ve magazin dünyasının en sevilen yüzleriyle insanları ekran başına kilitleyen 1ANTV’nin“Bir de Bizden Dinleyin” magazin programında Gizem Özdilli açıklamarıyla gündeme oturdu.

Programının ilerleyen saatlerinde konu kadın erkek ilişkilerine geldiğinde hararetli bir tartışmaya giren programın sunucuları farklı görüşleriyle seyircileri ekran başına kilitlediler. Bu konuda beyan edilen görüşlerin en bombası Gizem Özdilli’den gelince programın moderatörü Cem Aydınlı başta olmak üzere Esra Sönmezer ve Yeşim Erçetin hayretler içinde kaldılar. Bir ara Yeşim Erçetin; “Sen dışarıdan bakıldığında böyle birine benzemiyorsun, bu konuda oldukça muhafazakarmışsın” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Gizem Özdilli; “Ben sevdiğim erkeğin ayaklarını yıkarım, kremlerim, pedikürünü hatta manikürünü yaparım. Ona evde hiçbir iş yaptırmam. Köşede otursun. Sofrayı hazırlarım, kaldırırım yardım etmesini istemem. Alıverişi ben yaparım, onu karıştırmam. Yemeği yaparım önüne getiririm. Anlayacağınız tam bir geyşa gibiyim. Sevdiğim erkeğin mutlu olması için ona hizmette kusur etmem” dedi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv