Gülben Ergen Kırmızı Beyaz Tül Elbiseyle Bayram Yaşattı

Gülben Ergen Kıbrıs'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı özel konseri için sahnedeydi. Sahneye elinde bayrak ve 10.yıl marşı ile çıktı. Kırmızı beyaz özel elbisesiyle dikkat çekti. Konserde yıllar önce 29 Ekim'lerde evlenen 43-45 ve 50 yıllık üç, evli çiftlerle sahnede yere oturarak fotoğraf çektirdi.

31 Ekim 2016 Pazartesi 10:43
Gülben Ergen Kırmızı Beyaz Tül Elbiseyle Bayram Yaşattı
Gülben Ergen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri

Gülben Ergen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” gecesi Kıbrıs’taydı. Merit Crystal Cove’da sahne alan sanatçı Cumhuriyet Bayramı konseri için günler öncesinden özel olarak hazırlandı. Şarkılarından, kıyafetine kadar her ayrıntıyı ince eledi sık dokudu…

Konserine 10.Yıl Marşı ile başlayan sanatçı sahnede dinleyicilerini de arkasına olarakçocşku dolu bir konser verdi. Konserinde Sezen Aksu’dan Ajda Pekkan şarkılarına kadar farklı bir repertuar yapan sanatçı adeta yeri göğü inletti. İki saat kadar sahnede kalan sanatçı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel olarak dikilen kırmızı-beyaz tül kıyafeti ile de dikkat çekti.

Kıbrıs’a her geldiğinde burayı Türkiye’den hiç ayırt etmediğini de belirten sanatçı “Burası benim evim gibi adeta, ikinci vatan” dedi. Salondakilerin “Cumhuriyet Bayramı”nı da kutlayan sanatçı “Cumhuriyetimizin 93. Yıl dönümü hepimize kutlu olsun, Atatürk’ün dediği gibi Ne Mutlu Türküm Diyene!” diyerek haykırdı. Dinleyiciler arasında dolaşırken hayranlarının selfi pozu isteklerini de kırmayan sanatçı “Ben bu kadar selfie pozu ile rekorlar kırdım herhalde” dedi.

Sahnede evlilik yıldönümü kutlaması…
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanan gecede sahnede farklı bir kutlama seramonisi gerçekleşti. Sahneye yıllar önce 29 Ekim günü evlenen 43, 45 ve 50 yıllarını dolduran üç çift çıkınca Gülben Ergen şaşkınlık içinde kaldı. Çiftleri tek tek kutlayarak, mutluluklarının sırlarını soran Gülben Ergen, yıllanmış çiftlerle sahnede yere oturarak hatıra fotoğrafı da çektirdi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv