Hakan Bozyiğit: Annem Utanmasın Yeter

Oyunculuk gücüyle verilen her senaryodaki karakteri başarıyla ortaya çıkaran Hakan Bozyiğit “Bir süre köşeme çekilme ihtiyacı hissettim. Yeni yapımlarla görüşüyorum ve çok yakında yeni bir projeyle ekranlara döneceğim” dedi. Sevilen oyuncu diğer meslektaşlarında olmayan bir kıstasını da paylaştı “Her zaman annemin utanmayacağı bir karakterle sinema ya da dizi filmlerde oldum. Bundan sonrada tek kıstasım ve kaprisim annem izlerken benden utanmasın olacak” dedi.

19 Şubat 2017 Pazar 16:46
Hakan Bozyiğit: Annem Utanmasın Yeter
ANNEM UTANMASIN YETER

Ekranların sevilen karakter oyuncusu Hakan Bozyiğit, canlandırdığı birçok karakterle izleyici tarafından bazen sevildi bazen de nefret edildi.

HAVADİS TÜRK - Oyunculuk gücüyle verilen her senaryodaki karakteri başarıyla ortaya çıkaran Hakan Bozyiğit “Bir süre köşeme çekilme ihtiyacı hissettim. Yeni yapımlarla görüşüyorum ve çok yakında yeni bir projeyle ekranlara döneceğim” dedi.

Sevilen oyuncu diğer meslektaşlarında olmayan bir kıstasını da paylaştı “Her zaman annemin utanmayacağı bir karakterle sinema ya da dizi filmlerde oldum. Bundan sonrada tek kıstasım ve kaprisim annem izlerken benden utanmasın olacak” dedi.

Birçok oyuncu rol tercihinde veya yer alacağı projelerde kendince şartlar öne sürerken Hakan Bozyiğit’in, yaklaşımı sıra dışı görünüyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv