KARADENİZİN PRENSİNDEN BİR İLK DAHA…

Karadeniz müziğinin güçlü yorumcusu Sinan Yılmaz, yıllar önce 'Kolbastı' şarkısıyla gönüllerde taht kurmuş, hatta Karadeniz ezgilerini ve enerjisini 'Kolbastı' şarkısı ve dansıyla tüm dünyaya duyurmuştu. Esen 'Kolbastı' rüzgarı hız kesmez, hala her gittiği programda ve sahnelerinde yoğun ilgi görürken, yeni çalışmalarına ara vermeyen Sinan Yılmaz; bir ilke daha imza attı!

25 Ekim 2017 Çarşamba 13:35
KARADENİZİN PRENSİNDEN BİR İLK DAHA…
KARADENİZİN PRENSİ SİNAN YILMAZ'DAN BİR İLK DAHA…

Karadeniz müziğinin güçlü yorumcusu Sinan Yılmaz, yıllar önce “Kolbastı” şarkısıyla gönüllerde taht kurmuş, hatta Karadeniz ezgilerini ve enerjisini “Kolbastı” şarkısı ve dansıyla tüm dünyaya duyurmuştu. Esen “Kolbastı” rüzgarı hız kesmez, hala her gittiği programda ve sahnelerinde yoğun ilgi görürken, yeni çalışmalarına ara vermeyen Sinan Yılmaz; bir ilke daha imza attı!


Günümüz modası selfie fotoğraf ve videolar çağımızın adeta hastalığı haline gelmişken, selfie çubuğunu ve telefonunu eline alan Sinan Yılmaz, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan “Alev Alev / Gitme ” albümünde yer alan “Lingo Lingo Şişeler” adlı eserinin klibini bizzat kendisi çekti..

Karadeniz’in hiperaktif sanatçısı Sinan Yılmaz, Beykoz Kundura fabrikasında 3 saatte çektiği klibinin montajını ise 6 saatte bitirdiğini anlatırken, “Bir klip çekmek; karar aşamasından yayınlanmasına kadar elbette ki ekip işidir, ve bu işten ekmek parasını kazanan bir çok arkadaşım, dostum var. Emeklerine, işlerine saygım çok büyüktür. Amacım onları asla kırmak ya da ekmeklerine mani olmak değil, ben sadece bu şarkımda a’dan z’ye herşeyi kendim yaptım ve bunun mutluluğunu yaşıyorum. Bu duygu, doğumuna şahit olduğunuz bir bebeği, elinden tutup adım adım yürütmek ve büyüdüğüne an be an şahit olmak gibi bir şey…” diye ekledi…

Heyecanı gözlerden kaçmayan Sinan Yılmaz, selfie çubuğu ile kendi klibini çekip montajını da yaparak bir ilke daha imza attı….

Klibi izlemek için youtube linkine tıklayabilirsiniz*

  Sinan Yılmaz - Lingo Lingo Şişeler*Havadisturk.com harici link bağlantılarının hiç bir zaman sorumluluğunu almaz.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv