KEDİSİNE OYUNCU PARASI ALDI

Sunuculuğunu yaptığı TV programına kedisi bebeği çıkarmasıyla hayvan severlerden aldığı güzel tepkiler neticesinde kedisini bir ajansa kayıt ettiren Sönmezer, şimdide kedisiyle aynı sinema filminde oynuyor. Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan ‘’Hayvanat Bahçesi’’ temalı aile ve çocuk komedisin de Esra Sönmezer, kedisi içinde iyi bir oyunculuk parası aldı.

13 Nisan 2017 Perşembe 14:39
KEDİSİNE OYUNCU PARASI ALDI
ESRA SÖNMEZER: KEDİSİNE OYUNCU PARASI ALDI

Ekranların başarılı sunucu ve oyuncusu Esra Sönmezer, kedisi Bebek ile beyaz perdede boy gösterecek.

HAVADİS TÜRK - Sunuculuğunu yaptığı TV programına kedisi bebeği çıkarmasıyla hayvan severlerden aldığı güzel tepkiler neticesinde kedisini bir ajansa kayıt ettiren Sönmezer, şimdide kedisiyle aynı sinema filminde oynuyor. Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan ‘’Hayvanat Bahçesi’’ temalı aile ve çocuk komedisin de Esra Sönmezer, kedisi içinde iyi bir oyunculuk parası aldı.

Filmin yapımcılığını ise Mustafa Şengün üstelenirken, senaryosu ve yönetmenliği Turgut Ural imzası taşıyacak.

Animasyon kullanılmayacak olan film gerçek hayvanların performansıyla beyaz perdeye taşınırken, filmde sevimli hayvan dostlarımızda karşımıza konuşuyor olarak çıkacak. Kedisi Bebek ile aynı sinema filminde rol almanın heyecanını yaşadığını söyleyen Esra Sönmezer “Kedimin sinema filminden kazandığıyla kendisine güzel bir ziyafet çekeceğiz ama bir kısmıyla sokak kedilerine de yiyecek alıp köşelere bırakacağız” dedi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv