Komedi Dünyasına Dişi Bir Cem Yılmaz Yetişiyor

Türkiye'nin önemli kadın stand up'çılarından biri olan kıdemli mankenlerden sevilen Oyuncu Gülgökçe Korkmaz, 2017' ye girdiğimiz şu aylarda Stand Show 'da iddiasını gösterdi...

14 Şubat 2017 Salı 13:35
Komedi Dünyasına Dişi Bir Cem Yılmaz Yetişiyor
TÜRKİYE'DE BİR KADIN STAND UP'CI:
GÜLGÖKÇE KORKMAZ


Kıdemli Mankenlerden sevilen Oyuncu Gülgökçe Korkmaz, 2017' ye girdiğimiz şu aylarda Stand Show 'da iddiasını gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Profilo Afm de kendi yazıp, yönettiği " Hiç Güleceğim Yoktu " adlı 90 dakikalık tek kişilik oyununu sahneledi

Sektördeki açığı ve eksikliği çok iyi analiz eden Korkmaz, " Türkiye'de Stand Up yapan bayan yok denilecek kadar az, kendi adıma mutluyum, bir kadın olarak güzel bir iş yaptığımı düşünüyorum. " Şeklinde açıklamalarda bulundu. Oyunun içeriğinde hem topluma dair sosyal tespitleri hemde bir kadın olarak karşısına çıkan absürt durumları mizahı bir dille anlatıyor.

Oyunculuğunun yani sıra sahne hakimiyeti , sempatikliği ve medeni cesareti ile izleyen herkesi kendisine hayran bıraktırdı. Şubat ayının 21inde tekrar sahneye çıkmaya hazırlanan güzel oyuncuya şehirdışından da ilgi oldukça fazlaydı. Oyunu izleyen kişiler arasında " Komedi dünyasına dişi bir Cem Yılmaz yetişiyor " fısıltısı hemen yayılmaya başlandı.

Daha öncede Alemin Kralı, Osmanlı Tokadı, Aşkın Bedeli gibi çok bilinen dizilerde karakter oyunculukları yapan Gülgökçe, tiyatro eğitimi ve geçmişindeki bütün tecrübelerini harmanlayıp, sahnedeki ustalığını ortaya koyuyor.

HAVADİSTÜRK 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv