Müge İskender İçli Köfte Lansmanında!

Türkiye'nin köklü derneklerinden olan Aşçılar Derneği'nin Haliç Kongre Merkezinde düzenlediği Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması’nda ünlü manken Müge İskender, Kahramanmaraş mutfağının eşsiz lezzeti 'marash içli ve sömelek köfte' tanıtımını yaptı.

23 Nisan 2018 Pazartesi 08:38
Müge İskender İçli Köfte Lansmanında!
Müge İskender İçli Köfte Tanıttı!

Müge İskender İçli Köfte Lansmanında!


Türkiye'nin köklü derneklerinden olan Aşçılar Derneği'nin Haliç Kongre Merkezinde düzenlediği Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması’nda ünlü manken Müge İskender, Kahramanmaraş mutfağının eşsiz lezzeti “marash içli ve sömelek köfte” tanıtımını yaptı.

Podyum dünyasının başarılı güzel mankenlerinden Müge İskender, Haliç Kongre Merkezinde yapılan Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması’nda Kahramanmaraş mutfağının önemli yemeklerinden “marash içli köfte” dondurulmuş içli ve sömelek köfte ile vejetaryenler özel üretilen etsiz içli ve sömelek köftenin tanıtımında görev aldı.

Gazeteci-muhabir Eyüp Kadir Kılcı’ya konuşan başarılı manken Müge İskender “bugün burada tanıtımını yaptığımız köfteler çok lezzetli ve büyüleyici bir tadı var. Vejetaryenler içinde etsiz ürün çeşitleri de var. Ama işim gereği ben bakmakla yetineceğim” dedi.

Detaylı bilgi: http://marash.com.tr  

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv