SELANA GOMEZ KALP KRİZİ SEBEBİ

Selana Gomez’in hikayesine baktığını yakın çevresine anlatan İdo Tatlıses’e sevilen sunucu ve oyuncu Esra Sönmezer 'O hesabın herhalde sahte olduğunu anlamayan olmaz sanırım.Gerçek Selana Gomez hesabında mavi tık var. İdo çakma selanayla havaya girmiş, aman ido bey hayallerinize bu kadar inanmayın Allah korusun Selana Gomez, hayali bile kalbinize zarar verir' yorumunu yaparak birazda nüktedan tavrıyla eleştirisini yaptı.

21 Temmuz 2018 Cumartesi 11:41
SELANA GOMEZ KALP KRİZİ SEBEBİ
SELANA GOMEZ KALP KRİZİ SEBEBİ

Sosyal medyadaki ünlüleri takip ederek ve açıklarını yakalayarak adını sosyal medya dedektifine çıkaran güzel oyuncu Esra Sönmezer’in radarına bu kez İdo Tatlıses takıldı.

Selana Gomez’in hikayesine baktığını yakın çevresine anlatan İdo Tatlıses’e sevilen sunucu ve oyuncu Esra Sönmezer “O hesabın herhalde sahte olduğunu anlamayan olmaz sanırım.

Gerçek Selana Gomez hesabında mavi tık var. İdo çakma selanayla havaya girmiş, aman ido bey hayallerinize bu kadar inanmayın Allah korusun Selana Gomez, hayali bile kalbinize zarar verir” yorumunu yaparak birazda nüktedan tavrıyla eleştirisini yaptı.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden olan Esra Sönmezer, önümüzdeki günlerde bu özelliğini televizyon ekranlarına taşımyıda planlıyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv