Tuğba Özay’dan “Bak Koçum” açıklaması!

Eski model ve şimdilerde oyunculuk ve şarkıcılık yapan Tuğba Özay, sosyal medya hesabından sert ifadelerle dolu bir paylaşım yapmıştı. Özay’ın o paylaşımının bir erkeğe yapıldığı ve Özay’ın aldatıldığı şeklinde yorumlar yapılınca, şarkıcıdan açıklama geldi.

11 Ocak 2018 Perşembe 08:36
Tuğba Özay’dan “Bak Koçum” açıklaması!
Tuğba Özay’dan “Bak Koçum” paylaşımına açıklama geldi

Özay, “Beni aldatacak adam annesinin karnından çıkmadı” dedi.

Eski model ve şimdilerde oyunculuk ve şarkıcılık yapan Tuğba Özay, sosyal medya hesabından sert ifadelerle dolu bir paylaşım yapmıştı. Özay’ın o paylaşımının bir erkeğe yapıldığı ve Özay’ın aldatıldığı şeklinde yorumlar yapılınca, şarkıcıdan açıklama geldi. Tuğba Özay, OnurAkayMedya’da yer alan köşesinde konu ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

İşte o açıklama:

“İki gün önce “Bak Koçum” diye başlayan bir yazı kaleme almıştım. Ve bu yazı esasında kadına her türlü şiddetin baş gösterdiği şu son yıllarda, erkek egemen bir toplumu inceden eleştirdiğim bir yazıydı. Şahsımla, özel hayatımla asla ve asla ilgisi yoktu. Yüzlerce kadından ve hatta erkeklerden de destek geldi bu yazıyla ilgili. Bazı yerlerde jargonum biraz sert de olsa, bilinçli olan herkesin gayet rahat anlayabileceği bir dildendi. Öyle ki asistanımdan, dost çevreme kadar çok insan telefonla aranmış, bir erkek tarafından aldatılıp aldatılmadığım, bu erkeğin kim olduğu sorulmuş.

Az biraz şaşırdım haliyle!

Bu sabah ise ekranlara taşınmış konu. Hatta birçok yayın kuruluşu manşetlerine taşımış. Bazıları aldatıldığım yönünde başlıklar atarken Cumhuriyet, Milliyet gibi gazeteler sağ olsunlar kadına şiddete yönelik eleştirel bir yazı olduğunu vurgulamışlar. Zaman zaman bu tarz yazılar yazdığımı sıkı takipçilerim bilirler. Her paylaşımın altında bir şey aramak çok da doğru değil...

Erkek egemen bir toplumda da yaşasak, kadın olmadan yaşamın hiçbir dinamiğinin hayata geçmeyeceğini vurgular. Beni aldatacak adamın daha annesinin karnından çıkmadığını saygılarımla kamuoyuna arz ederim.

Son cümlem şakayla karışık ama ciddi...” 

Kaynakça:
 http://www.onurakay.com.tr/ozel-haber/tugba-ozaydan-bak-kocum-paylasimina-aciklama-h108.html
Anahtar Kelimeler: Tuğba Özay“Bak Koçum”

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv