YÖNETMENİNE VEFA GÖSTERDİ

Canan Yılmaz yönetmenliğinde çekimlerine başlanan ve BOSS Medyanın yapımcılığını üstlendiği AH BE İSTANBUL isimli sinema filminin çekimlerine konuk oyuncu olarak katılan Derya Şen “Benim için vefa çok önemli bir duygu dizi filmde bizle uğraşan ve üzerimizde hakkı olduğuna inandığım Canan Yılmaz hocamın bir telefonuyla sete gittim. Bizde emeği olan insana destek vermek, yanında olmak gerekiyor. Dizi film oyuncularının sinemada önemli bir izleyen kitlesi oluşturduğunu düşünüyorum. Keyifli bir işe imza atan Canan hocama bende gişede sevenlerimle destek olursam ne mutlu bana” dedi.

25 Nisan 2017 Salı 15:37
YÖNETMENİNE VEFA GÖSTERDİ
DERYA ŞEN,YÖNETMENİNE VEFA GÖSTERDİ!

Sevilen oyuncu Derya Şen, geçen sezon yer aldığı dizi filmde yönetmenliğini yapan Canan Yılmaz’ı kırmadı.

HAVADİSTÜRK - Canan Yılmaz yönetmenliğinde çekimlerine başlanan ve BOSS Medya'nın yapımcılığını üstlendiği AH BE İSTANBUL isimli sinema filminin çekimlerine konuk oyuncu olarak katılan Derya Şen “Benim için vefa çok önemli bir duygu dizi filmde bizle uğraşan ve üzerimizde hakkı olduğuna inandığım Canan Yılmaz hocamın bir telefonuyla sete gittim.

Bizde emeği olan insana destek vermek, yanında olmak gerekiyor. Dizi film oyuncularının sinemada önemli bir izleyen kitlesi oluşturduğunu düşünüyorum. Keyifli bir işe imza atan Canan hocama bende gişede sevenlerimle destek olursam ne mutlu bana” dedi.

AH BE İSTANBUL isimli sinema filminde daha önce canlandırdığı karakterin çok dışında şımarık, zenginliği hedefleyen hafif meşrep bir kadına hayat verdiğini ifade eden Derya Şen, dizi film çekimlerinden arta kalan zamanında Tekirdağ’da çekilen filmin setine giderek üzerine düşeni yaptı ve vefasını gösterdi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv