Ege’den tatlarla lezzetlendiriyor.

NG Güral Sapanca Wellness & Convention, bahara Ege lezzetleriyle “merhaba” diyor. NG Güral Sapanca’da bulunan Farina Restoran ve Gardenya Restoran’da nisan ayı boyunca Ege’ye özgü tatlar, yemyeşil doğayla bütünleşecek.

26 Mart 2013 Salı 12:10
Ege’den tatlarla lezzetlendiriyor.STS A - NG Güral Sapanca’da bulunan Farina Restoran ve Gardenya Restoran’da iki ayrı Ege menüsü baharın başladığı bu günlerde konukları karşılıyor. Farina Restoran’da Ege otlarıyla hazırlanan pide ve salatalar, nisan ayının akıl çelen tatlarını oluşturuyor. Ebegümeci ve yumurtalı pide, ısırgan otlu ve beyaz peynirli pide ile kavrulmuş arapsaçı otu ve taze soğanlı pide Farina Restoran’da denenmesi gereken alternatiflerin başında geliyor. Daha hafif lezzetler arayanlar için ise haşlanmış Ege otları salataları enfes seçenekler oluşturuyor.

Cibes otu salatası, yoğurtlu ısırgan otu salatası, hardal otu salatası ve karışık Ege otları salatası şefler tarafından özenle hazırlanarak servis ediliyor. Gardenya Restoran’da ise tam bir Ege havası esiyor. Zeytinyağlı şevketi bostan, zeytinyağlı ebegümeci, arapsaçı kavurması, ızgara levrek ve ızgara çipura Gardenya’nın başı çeken nisan lezzetlerini oluşturuyor.


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv