Erdem Karakoç'un İftarına Yağmur Rahmeti

Önceki akşam İstanbul'da eşine zor rastlanılabilecek muhteşem bir iftar organizasyonu vardı...

20 Haziran 2017 Salı 15:04
Erdem Karakoç'un İftarına Yağmur Rahmeti
Erdem Karakoç'un HERDEM İftarına Yağmur Rahmeti

Dün akşam İstanbul'da eşine zor rastlanılabilecek muhteşem bir iftar organizasyonu vardı...

HAVADİSTÜRK - Kahramanmaraş'ın yetiştirdiği önemli siyasetçilerden Milliyetçi Hareket Partisi MKYK - Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve İstanbul Ülkü Ocakları eski başkanı sn. Erdem KARAKOÇ, Fatih sur içinde tarihi Topkapı sosyal tesislerinde 1000 kişilik bir iftar verdi.

İstanbul'da açık hava da tarihi surlar içerisinde daha önceden planlanan "Erdem KARAKOÇ Geleneksel İftarı" meteorolojinin sürpriziyle yağmur atında yapıldı. İftara yağmurun sağanak halde yağmasına rağmen davetliler birlikte belki de bir ilke imza atarak yağmur altında iftar etti. Program bitene kadar kimse programdan ayrılmadı. Milliyetçi Hareket Partisi MKYK Üyesi Erdem KARAKOÇ'un konuşması yağmur altında dinledi.

Geleneksel İftar programı sonrası ülkücü gençler yağmur altında açık hava da Reis ile fotoğraf çekilme yarışına girdiler, çünkü böyle bir iftar programını yapabilmeleri bir daha nasip olmayabilirdi.

İstanbul'da yaşayan ve Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize hizmet etmeye çalışan çeşitli sosyal faaliyet ve aktivitelerle hemşehrilerimiz arasında sosyal dayanışma ve bütünlüğü sağlayan Kahramanmaraş Dernek Başkanlarımız da hemşehrimiz Sn. Karakoç'u iftar programında yalnız bırakmadı. Karakoç'un iftarına İstanbul Andırınlılar Dernek Başkanı sn. Hamdi Çam, Ekinözülüler Dernek Başkanı Nuri Kesgin, MARAŞDER Genel Başkan Yardımcısı Gürsel DEMİR ve TRABMARDER Başkanvekili Eyüp Kadir Kılcı katılırken kentimizin gurbette sesi 46 TV de iftarı canlı yayınladı.

Haber- Görsel: Eyüp Kadir Kilci

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv