Faruk Güllüoğlu’ndan yeni hamle!

Franchise yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Faruk Güllüoğlu zincirine 3 yeni şube daha eklendi. Faruk Güllüoğlu markası Taksim Meydanı, Cihangir ve Libadiye’de açılacak yeni mağazalarıyla birlikte franchise mağaza sayısı 10 ‘a çıkıyor ve toplamda 34 mağaza sayısına ulaşmış oluyor.

09 Mart 2013 Cumartesi 19:44
Faruk Güllüoğlu’ndan yeni hamle!

İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilen Taksim’de 2 mağaza birden açan Faruk Güllüoğlu, Taksim Meydanı ve Cihangir şubelerini hayata geçirdi.

8 Mart Cuma günü açılan Taksim Meydan ve Cihangir şubelerinin açılışına pek çok ünlü sima katıldı. Faruk Güllüoğlu, Anadolu yakasındaki müşteri taleplerini de göz ardı etmiyor ve 3 katlı Libadiye mağazasını da aynı hafta içerisinde müşterilerinin hizmetine açıyor. Faruk Güllüoğlu’nun, Anadolu yakasında libadiye caddesinde açılan yeni mağazasının açılışı ise 9 Mart Cumartesi günü yoğun katılım ile gerçekleşti.



3 katlı olan Libadiye mağazasında geleneksel baklava ve tatlıların yanı sıra birbirinden lezzetli ve farklı sunumları da tatmak mümkün. Kalitesinden ödün vermeden Küresel dünyaın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefleyen Faruk Güllüoğlu, mağaza sayısını her geçen gün arttırmaya devam edeceklerinin müjdesini verdi. Birbirinden çok farklı noktalarda var olmayı hedefleyen Faruk Güllüoğlu, şuan inşaatı devam eden projelerinden bahsederken müşterilerinin ihtiyacı olan her noktada kendilerini görebileceklerini ifade etti.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv