Kadınlar Gününde Selülitlerinizden Kurtulun!

Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm kadınlara kendilerini özel hissettirecek avantajlar sunuyor. Yaza formda girmek isteyen ve selülit problemi yaşayan kadınlara özel ‘Slim Fit’ paketi Mart ayı boyunca geçerli olacak.

07 Mart 2013 Perşembe 13:13
Kadınlar Gününde Selülitlerinizden Kurtulun!

ESTEWORLD’DEN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL AVANTAJLAR

Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Mart ayı boyunca kadınlara özel fırsatlar sunuyor.

Bölgesel kilolarından ve selülitlerinden şikayetçi tüm kadınlar için ‘Slim Fit’ paketini geliştiren Esteworld, sağlıklı beslenme programını da paketin içine dahil ederek misafirlerine sürpriz yaptı. ‘Slim fit’ paketinde bulunan smoothshape tedavi yöntemi ile göğüs altından diz bölgesine kadar olan selülitlerden kurtulmakla birlikte bölgesel bir incelmede sağlanıyor.

40-80 dakika arasında değişen işlem sonrasında günlük hayatınıza devam edebiliyor, masaj etkisiyle rahatlıyorsunuz. Diyet ve beslenme uzmanı kontrolünde, kişiye özel bir beslenme programı ile uygulanan Slim Fit paketi sayesinde yaza formda ve pürüzsüz bir vücut ile girebilirsiniz.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv