Kahramanmaraşlı Gribin İlacını Buldu!

Kahramanmaraş’ta kelle paça lokantası işleten ve şehrin yeme-içme sektöründe nam-ı’yla bilinen Fidan ailesinin fertlerinden Hacı Fidan usta köy garajında yer alan mekânında geliştirdiği formülü kullanan her kim olursa olsun gribe yakalanmıyor ve yakalansa dahi bir gece de gribi ve mikrobu yeniyor.

06 Aralık 2016 Salı 11:41
Kahramanmaraşlı Gribin İlacını Buldu!
Kahramanmaraşlı Gribin İlacını Buldu!

Sonbaharın gelmesiyle sokaklarda bilhassa metropol kentlerde insanlar kağıt mendil ve maskeyle sokaklarda dolaşmaya başlar. Sebebine gelince mevsim kışa doğru gitmesi itibariyle havalar soğumaya başlar ve soğuk algınlığı nezle, grip hastalığı insanları bitkin düşürür. Soğuk algınlığıyla başlayan gribal hastalıklar genelde bulaşıcı olduğundan dolayı da topluluk içerisinde bir kişinin hapşırmasıyla o alanda bulunanlarının önlem almadıysa hastalığı (şifayı) kaptığı bilinir. Doktorun kapısını çalarsın antibiyotik vesaire tıbbı destek alırsın yine de bir haftadan önce vücudu terk etmez.

Kahramanmaraş’ta kelle paça lokantası işleten ve şehrin yeme-içme sektöründe nam-ı’yla bilinen Fidan ailesinin fertlerinden Hacı Fidan usta köy garajında yer alan mekânında geliştirdiği formülü kullanan her kim olursa olsun gribe yakalanmıyor ve yakalansa dahi bir gece de mikrobu yeniyor. Doktorların da tavsiye ettiği “Gribe Çare İlacı” muhtevası da toplumca çok iyi bilinen doğal organik gıdalardan oluşmaktadır.

İşte mucizenin muhtevası: Hacı Fidan ustanın mahirliğinin sırrı, bol somak ekşili, bol sarımsaklı ve el yapımı acı biberli kelle paça çorbasıdır.

Sosyal medya da Hacı Fidan yazdığınızda karşınıza çıkacak olan ustamıza ulaşabilir mekânında bu eşsiz lezzeti tadabilirsiniz. Hatta gribe çare ilacından alabilirsiniz. Köy garajı içerisinde yer alan Fidan lokantasına şu kış günlerinde mutlaka yolunuzu düşürmeniz kışı rahat geçireceğinize işarettir. Doğal beslen, Sağlıklı yaşa.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv