Mağazalar Out, Spotçular İn!

Yaz ayının yaklaşmasıyla evlilik hazırlıkları yapan çiftler beyaz eşyalarını ve diğer ihtiyaçlarını almak için spotçuların kapısını çalıyor.

15 Mart 2013 Cuma 22:53
Mağazalar Out, Spotçular İn!

Ekran Kuşu'nun yapmış olduğu araştırmaya göre, Evlilik ile beraber beyaz eşyalarını ve ev eşyalarını şimdiden almak isteyen karı koca adayları kaliteli ürünleri daha ucuza almak için spotçuların kapısını çalıyor.

10 yıldır beyaz eşya ürünleri satan Akyüz teknik firma sahibi Tuncer Akyüz, gelin damat adaylarının kaliteli ürünleri ucuza almak için spotçuları tercih ettiklerini belirterek, ‘‘Bütçesi yüksek olmayan kişiler için kaliteli ve farklı ürünlere sahip olmak oldukça kolay. Spot mobilya, beyaz eşya, bayilerin anlaştığı ve taahhüt verdiği firmaya olan aylık kotasını dolduramaması sonucu kar yapmadan ya da çok az zarar ile ürünleri toplu halde bu iş ile ilgilenen küçük esnaflara sattığı ürünlerdir. Bu tarz ürünler diğer ürünler ile aynı kalitede olup sadece firmaya olan güveni sarsmamak için elden çıkarılan ürünlerdir.

Özellikle yeni evlenenler için oldukça uygun kampanyalar ve fiyatlar olduğu,için artık evlenecekler spotçuları tercih ediyor. dedi.

TÜM MARKALAR MEVCUT


Evlenecek çiftlerin mağazalarda almak istediği fakat bütçelerini sarsacağına inandığı beyaz eşyaları aynı kalitede spotçularda da bulabileceklerini belirten Akyüz, ‘‘Evlenecek çiftler mağazadan hangi ürünü tercih ediyorsa aynı garantide ve kalitede ürünleri spotçudan da alabilir. Evlenmek isteyen çiftlerin çoğu şimdiden ucuz olan ürünleri daha ucuza alabilmek için bizlere geliyor. ’dedi

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv