Sergen Yalçın: Sen Bitti Demeden Bitmez!

İbrahim Etem – Menarini’nin Türkiye’de her 5 erkekten 1’inin yaşadığı bir durum olan erken boşalmaya dikkat çekmek amacıyla hayata geçirdiği www.SenBittiDemedenBitmez.com sitesi büyük ilgi gördü. Türk futbolunun efsane isimlerinden Sergen Yalçın’ın reklam yüzü olduğu kampanya kapsamında oluşturulan web sitesinde erken boşalmanın tedavisi olan bir durum olduğu futbol üzerinden anlatılıyor.

28 Aralık 2016 Çarşamba 14:35
Sergen Yalçın: Sen Bitti Demeden Bitmez!
SENBİTTİDEMEDENBİTMEZ.COM WEB SİTESİNE 10 GÜNDE 60 BİN ZİYARETÇİ
SERGEN YALÇINLI CİNSEL FARKINDALIK KAMPANYASI’NA BÜYÜK İLGİ

İbrahim Etem – Menarini’nin Türkiye’de her 5 erkekten 1’inin yaşadığı bir durum olan erken boşalmaya dikkat çekmek amacıyla hayata geçirdiği www.SenBittiDemedenBitmez.com sitesi büyük ilgi gördü. Türk futbolunun efsane isimlerinden Sergen Yalçın’ın reklam yüzü olduğu kampanya kapsamında oluşturulan web sitesinde erken boşalmanın tedavisi olan bir durum olduğu futbol üzerinden anlatılıyor. Efsane uzatma gollerine ve erken boşalma ile ilgili bilgilere ulaşılabilen web sitesini 10 günde 60 bin kişi ziyaret etti.

Türkiye’deki 110 yılı aşan deneyimi ve İtalya’nın en büyük, Avrupa’nın en önemli ilaç şirketlerinden Menarini Group’un global bilgi birikimi ile Türkiye’de önemli farkındalık projelerine imza atan İbrahim Etem – Menarini’nin erken boşalma konusuna dikkat çekmek için hayata geçirdiği www.SenBittiDemedenBitmez.com adlı web sitesini 10 günde 60 bin kişi ziyaret etti. İbrahim Etem – Menarini’nin Türkiye’de her 5 erkekten 1’inin yaşadığı erken boşalmanın tedavisi olan bir durum olduğunu futbol üzerinden anlatan Cinsel Farkındalık Kampanyası’nın reklam yüzü Türk futbolunun efsane isimlerinden Sergen Yalçın.

Türkiye’de ürolojik ve androlojik problemler yaşayan 11 milyon erkeğin yalnızca %10'unun hekime başvurduğuna dikkat çeken İbrahim Etem - Menarini Pazarlama Müdürü Ecz. Rana Şengil; “Erken boşalma merkezi sinir sistemi ile ilgili bir durum. Dolayısıyla bireylerin bunu kendi kendilerine çözmesi mümkün değil. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tedaviler için mutlaka hekime veya eczacıya gitmeleri ve doğru yöntemlerle tedavi olmaları gerekiyor. Evliliklerin bitmesine bile neden olan erken boşalma konusunu konuşulur bir hale getirerek, toplumu bilinçlendirmek bizim için ayrı bir önem taşıyor. Bu yaklaşımla hayata geçirdiğimiz Cinsel Farkındalık Kampanyası ve bu kapsamda oluşturduğumuz web sitemiz www.SenBittiDemedenBitmez.com’un büyük ilgi görmesinden memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Daha fazla kişiye ulaşabilmek için gücünü farklı hedef kitlelere yönelik çoklu kanallarda iletişim yapmaktan alan kampanya kapsamında oluşturulan SenBittiDemedenBitmez.com sitesinde, erken boşalma konusunda bilgilerin yanı sıra; efsane uzatma gollerinin videoları ve uzatma golleri hakkında söylenen efsane sözler de yer alıyor. Ayrıca içeriğin hızlı bir şekilde yayılabilmesi için siteye eklenen interaktif bölümler sayesinde kullanıcılar çok sevdikleri bir uzatma golü videosunu web sitesine ekleyebiliyor veya sitedeki paylaşımları sosyal medya üzerinden çevrelerine ulaştırabiliyorlar.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.senbittidemedenbitmez.com adresi üzerinden ulaşılabilir.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv