Şişli Kitap Fuarında Bitki Çayları Konuşuldu

Kitap okuyucusunun bir fuara gittiğinde ona en büyük jestin çay ısmarlanması olayıdır. Şişli Yaşam ve Kültür Merkezinde düzenlenen Şişli Kitap Fuarı kitap ve yazarlarından çok bitki çayıyla konuşuldu!

09 Nisan 2017 Pazar 21:36
Şişli Kitap Fuarında Bitki Çayları Konuşuldu
KİTAP FUARINDA "BİTKİ ÇAYI" GÜNDEM OLDU!

Kitap okuyucusunun bir fuara gittiğinde ona en büyük jestin çay ısmarlanması olayıdır. Şişli Yaşam ve Kültür Merkezinde düzenlenen Şişli Kitap Fuarı kitap ve yazarlarından çok bitki çayı ile konuşuldu!

HAVADİS TÜRK - Doğal bitki çayları üreticisi "TİSAN" 01-09 Nisan tarihleri arasında Şişli Belediyesi ve Küre Fuarcılık işbirliğiyle Black Out  Şişli Yaşam ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen kitap fuarı'nın ziyaretçi penceresinden bakıldığında en çok akılda kalanı Bitki Çayları oldu.Her bir fuar ziyaretçisi her derde deva bitki çaylarının tadına bakmadan geçemedi.

İstanbul'un en yoğun nüfusunun hareket halinde sirküle olduğu önemli semtlerinden Mecidiyeköy lokasyonuna çok yakın yürüyüş mesafesinde Ermeni Mezarlığı karşısında yer alan Şişli Yaşam ve Kültür Merkezinde düzenlenen ve 200 civarında yayınevinin katıldığı fuarın en çok dikkat çekeni fuarın giriş katında seminer ve imza salonuna giriş kapısı yanı başında yer alan "TİSAN BİTKİ ÇAYLARI" stantı önünden geçen hiç bir kimseyi çay içermeden geçirmedi desek, hakikaten doğru bir söz etmiş oluruz. Eczacı Muzaffer Gürbüz'ün 1986 yılında Ümraniye de kurduğu "TİSAN BİTKİ ÇAYLARI" çay içen herkese bir de sürpriz yaparak poşet poşet çay hediye etti.

Bir gazeteci olarak hemen her hafta bir fuarı ziyaret eder,katılımcı esnaf ile sohbetler yaparız. Bu kitap fuarına yazarlarla buluşmaya giderken veya fuarın vermiş olduğu yorgunluktan nasıl rahat nefes alırım diye düşünürken imdadımıza TİSAN Bitki Çayları yetişti. Hatta bizi diğer gezip gördüğümüz fuarlardan şahsi olarak bizi farklı hissettirenise stantta duran tanıtım personellerinin bilgili olmalarıydı. Hangi çayı ikram edelim demeden önce, her hangi bir sağlık sorununuz var mı ona göre ikram veya sizi burada misafir edelim diye sözler söylemeleri fuar ziyaretçilerinin de gönlünü sağlıkla feth etti diyebiliriz.

Tabii bu bitki çayına nereden ve nasıl ulaşabilirim diye sizler için biz sorduğumuzda tüm eczanelerde ve aktarlardan ulaşabildiğimizi ve ürünlerinin doğal bir bitki çayı olduğunu belirttiler.Zaten firmanın sahibi de deneyimli bir eczacı olması, bizimle birlikte Muzaffer Gürbüz beyin çay içmesi de ayrıca dikkat çekici bir detaydı.

Tisan Bitki Çayları hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerine nasıl ulaşabileceğinizi sormak için http://tisancay.com'u tıklamanız sizi doğru ve yararlı bilgiye ulaştıracaktır.

Fuarda gezip gördüklerimi kaleme almak ve haberleştirmek için bilgisayarımı başına oturduğumda kısa bir araştırma yaptım ve Tisan Bitki Çaylarının web adresine tıkladığımda kısa öz ve detaya gerek kalmaksızın NET bilgi ile karşılaştım. Bitki Çayları hakkında şöyle yazıyordu; TİSAN Bitki Çayları tamamen doğal, hiçbir şekilde esans, boya ve kimyevi madde içermeyen yapısıyla kafeinli içeceklere karşı iyi alternatifi sunmaktadır. Hijyen kurallarının en üst düzeyde tutulduğu imalathanemizde onlarca çeşit bitki kullanılacakları alana göre büyük bir titizlikle ayrılmaktadır.
Tisan yöneticileri ve çalışanları sizin için hiçbir maddi manevi fedakarlıktan kaçınmadan etkin, güvenilir bitki çayları üretilmektedir diye yazıyordu. Biz tattık, tatmak isteyenlere de öneririz. Lakin hekime veya ürünün eczacı olan üreticisine sağlığınız hakkında önce bilgi vermeyi ve öneri sonrası ürünü kullanmayı asla da unutmayınız.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv