Yükselen Trend Binicilik Kursları

Binicilik ve aşçılık kursları günümüzün yükselen trendleri arasında yer alıyor. Sunduğu kampanyalarla adeta bir hobi cenneti olan Groupon’da son bir yıl içinde hobi kategorisinde en çok satın alınan kampanyalar arasında birinciliği binicilik kursları üstleniyor.

19 Mart 2013 Salı 13:03
Yükselen Trend Binicilik Kursları
Haber Merkezi - Günümüzde, yoğun ve stresli bir iş hayatına sahip olan kişiler, kendilerine ayırdıkları vakitlerde hobileriyle ilgilenmek, farklı deneyimler yaşamak istiyorlar. Yeme-içme, tatil, hizmet ve ürün kategorilerinde birbirinden cazip kampanyalar sunan Groupon, hobilerle ilgili adeta bir cennet niteliği taşıyor.
Hobilerle ilgili kurslar, Groupon’un hizmet verdiği tüm illerde en çok satışı yapılan kampanyalar arasında yer alıyor. Pasta yapım kurslarından binicilik eğitimine, fotoğrafçılık kursundan sualtı dalış eğitimine kadar, hobilerle ilgili birçok kampanya Groupon’da meraklılarını bekliyor. Groupon’un son bir yıl içinde, hobi kategorisindeki en çok tercih edilen kampanyaları arasında birinci sırayı binicilik kursları üstleniyor.
Binicilik kurslarını ise cupcake yapım ve aşçılık kursu takip ediyor. Kadınlar pasta yapım kurslarıyla ilgili kampanyalara yoğun ilgi gösterirken erkekler daha çok sporlara başlangıç kursları ile ilgili kampanyaları tercih ediyorlar. Groupon’da hobilerle ilgili sunulan kampanyaları en çok kadınlar satın alıyor.
Profesyonel ya da amatör yemek kursları Groupon’da kadınların en çok tercih ettiği kampanyalar arasında yer alıyor. Fotoğrafçılık kurslarıyla ilgili kampanyalar ise hem kadınların hem de erkeklerin favorilerinden.

Groupon hakkında:
Groupon, dünya çapında 48 ülkede yeme-içme, tatil, hizmet ve ürün kategorilerinde günlük kampanyalar sunmak üzere 2008’in Kasım ayında Chicago’da kuruldu. Groupon, global olarak günde 1.000’den fazla kampanya önerisi sunarak, hem kurumlara hem de tüketicilere kazanç sağlamak amacıyla seçkin iş ortakları ile çalışmaktadır.

Şehrinizdeki en iyi kampanyalara ulaşmak için www.groupon.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Groupon dünyasında nasıl iş yapabileceğinizi öğrenmek için kurumsal@groupon.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv